Kategorie

Marki Jest 23 marek

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 23 elementów
 • ADAMIGO

  Wszystkie gry planszowe i edukacyjne produkowane są według najwyższych standardów. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, że w ręce Waszych pociech trafiają tylko bezpieczne i sprawdzone produkty.

  Życzymy wspanialej zabawy z grami ADAMIGO!

 • ADAR

  Jako firma o ustabilizowanej pozycji na rynku zabawek dajemy naszym odbiorcom gwarancję konkurencyjnych cen i wysokiej jakości towarów. W stałej ofercie mamy około 2000 produktów dla dzieci w różnym wieku. Dostosowując się do zmieniających się trendów w branży dbamy, aby nasza oferta poszerzała się o nowe i ciekawe wzory.

 • ALEXANDER

  Firma Alexander to producent zabawek, gier, puzzli i innych. Wszystkie produkty powstają w Polsce, charakteryzują się wysoką jakością i dostarczają wiele radości i satysfakcji dla każdego dziecka i nie tylko.

 • BABY MIX

  Produkty oznaczone marką BABY MIX charakteryzują się wysoką jakością użytych materiałów. Tą marką oznaczone są zabawki i artykuły przeznaczone dla niemowląt.

 • BESTWAY

  Są to z pewnością po pierwsze nowoczesne baseny o przeróżnych konstrukcjach:

  -baseny rozporowe
  -baseny ogrodowe stelażowe, czyli zwiększona wytrzymałość oraz przestrzeń do wodnej zabawy
  -pontony o szerokiej gamie rozmiarowej
  -materace dmuchane plażowe jak również do użytku domowego
  -spa
  -liczne akcesoria basenowe dodatkowe (filtry, pompy piaskowe, generatory chloru, ozonatory, -drabinki, chemia basenowa, maty antypoślizgowe i wiele więcej…)

 • CANPOL

  Firma Canpol jest liderem polskiego rynku akcesoriów dla niemowląt. Od dwudziestu pięciu lat zaspokaja potrzeby najmłodszych i ich rodziców w ponad 50 krajach, dostarczając pełną gamę produktów w zakresie karmienia, opieki, pielęgnacji, zabawy i bezpieczeństwa.

 • CASTORLAND

 • DROMADER

  Od wielu lat specjalizujemy się w tworzeniu kolekcji zabawek, głównie edukacyjnych, które cieszą się uznaniem nawet najbardziej wymagających rodziców. Stawiamy na najwyższą jakość oferowanych przez nas wyrobów. Wszystkie nasze zabawki posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty dopuszczające do obrotu handlowego w UE.

 • GODAN

  Jesteśmy liderem na rynku polskim w produkcji, sprzedaży i dystrybucji szerokiej gamy produktów na imprezy, święta i uroczystości.
  Nasze produkty są tam, gdzie celebruje się wspólnie wydarzenia: urodziny, imieniny, święta, rocznice, na bankietach, podniosłych uroczystościach i domowych prywatkach, na wieczornych balach i dziecięcych teatrzykach

 • GRANNA

  NASZĄ MISJĄ JEST TWORZENIE I PRODUKOWANIE TAKICH GIER, JAKIE CHCIELIBYŚMY OFIAROWAĆ NASZYM DZIECIOM I WNUKOM.

 • INTEX

  Firma Intex to marka rekreacyjnych produktów pompowanych, która jest doskonale rozpoznawalna na całym świecie i uchodzi za jednego z najbardziej profesjonalnych producentów.

 • KORBO

  Korbo to seria klocków opartych na idei „Pomyśl, zbuduj, zakręć”. Najważniejszym elementem każdego zestawu klocków jest koło zębate, dzięki któremu wszystkie stworzone przez dziecko konstrukcje mogą się poruszać. Jednocześnie tworzenie budowli jest stosunkowo łatwe, choć wymaga prawidłowego łączenia poszczególnych elementów. Zabawa klockami Korbo pozwala na rozwój wyobraźni i pomysłowości dziecka, ćwiczenie zdolności manualnych oraz koordynacji ręka – oko, a także trening koncentracji i cierpliwości. Dodatkowo młodsze dzieci przyswoją sobie nazwy kolorów, a starsze zrozumieją zasady działania i zastosowania kół zębatych w mechanice oraz poznają podstawowe zasady fizyki. Poszczególne zestawy klocków Korbo różnią się między sobą ilością elementów i ich kolorami. Niektóre zestawy mogą zawierać dodatki specjalne, które sprawiają, że zabawa klockami jest jeszcze atrakcyjniejsza.

 • LENA

  LENA to linia zabawek niemieckiej firmy SiMM-Spielwaren, w większości przeznaczonych na świeże powietrze, w której skład wchodzą: duże koparki i ciężarówki na których siadać może dziecko, jeździki, rowerki ale także mniejsze plastikowe pojazdy.

  Wszystkie zabawki LENA są wyprodukowane w Unii Europejskiej (Republika Czeska) i cechuje je doskonała jakość wykonania, nowoczesne wzornictwo, funkcjonalność. 

  Ponadto zabawki są w 100% bezpieczne dla dziecka, ponieważ testowane są przez uznane, niezależne i certyfikowane instytucje, w tym niemiecki TUV oraz SpielGut w celu potwierdzenia zgodności z Europejskimi normami (EN 71).

 • MARIOINEX

  Cechuje nas dbałość o wyroby oraz ich bezpieczeństwo. Nie szczędzimy starań, aby nasze artykuły były kształtującymi wyobraźnie, rozwijającymi zdolności manualne zabawkami edukacyjnymi, które sprawią radość twórczą dzieciom.

 • NINA

  Wszystkie wzory naszych zabawek są wytworem naszego pomysłu, posiadamy patenty na wzory przemysłowe, jak również atesty europejskie i certyfikaty CE na wszystkie nasze wyroby. Cały czas wzbogacamy nasz asortyment tworząc nowe zabawki. Szczycimy się, że jesteśmy firmą znaną i uznaną na rynkach wschodnich i w kraju.

 • PIEROT

  Duży wpływ na sukces odnoszony z roku na rok ma także stabilność załogi, elastyczność funkcjonowania i umiejętność pracy zespołowej. Pracownicy bardzo dobrze znają misję firmy i wszyscy ją rozumieją. Każdy doskonale zdaje sobie sprawę z roli, jaką dla firmy odgrywa klient, którego „zadowolenie jest miarą wartości naszej pracy”.

 • POLESIE

  SOOO „PP Polesie” to największy w Europie producent zabawek z plastiku i artykułów dla gospodarstwa domowego. Nasze towary są od dawna znane poza granicami republiki. Jej wysoką jakość i nowoczesne wzornictwo docenili nabywcy z ponad 60 krajów świata.

 • SMILY PLAY

  Radość na każdy dzień. Zabawki Smily Play dają rodzicom wsparcie w wychowaniu dzieci w radości, aby dziecko rozwijało się prawidłowo, wykorzystując swój potencjał i było szczęśliwe.

 • SPOKEY

  Zespołem, na który składa się wiele indywiduów, freeków, pasjonatów…

  Jakby na to nie spojrzeć – wszelkiego typu specjalistów począwszy od mistrzów gry w piłkarzyki, na super-konstruktorach skończywszy.

 • SUN-DAY

  Wszystkie nasze zabawki podlegają cyklicznym kontrolom jakości oraz posiadają znak CE, który gwarantuje zgodność z normami i dyrektywami dotyczącymi bezpieczeństwa zabawek:

  - dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/48/WE
  - rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 20.10.2016 r. w sprawie wymagań dla zabawek (Dz. U. 2016 poz. 1730)
  - europejskimi normami EN-71

 • Trefl

  Trefl SA to największa firma produkująca puzzle, gry planszowe i karty do gry w regionie CEE oraz jeden z największych producentów w całej Europie. Trefl SA jest fir­mą ro­dzin­ną. Po­wsta­ła w 1985 roku i od tego cza­su kon­se­kwent­nie bu­du­je swo­ją po­zy­cję i sta­le roz­wi­ja ofer­tę.

 • WADER

  Polski producent zabawek "WADER-WOŹNIAK sp. z o.o." jest obecny na rynku od ponad 27 lat. Firma należy do ścisłej czołówki europejskich producentów zabawek z tworzywa sztucznego dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w branży dziecięcej. W ciągu wielu lat funkcjonowania na rynku przedsiębiorstwo stało się w Polsce liderem w zakresie sprzedaży aut dla dzieci. W naszej ofercie znajduje się ponad 300 modeli zabawek, a co roku wprowadzane są kolejne nowości.

 • WELLY

  Znajdziecie tu Państwo pełen asortyment pięknych modeli samochodów oraz innych pojazdów marki Welly. Metalowe modele Welly charakteryzują się precyzyjną techniką wykonania z dużą dbałością o szczegóły. Bez względu na to, czy jesteście Państwo kolekcjonerami, czy też chcecie Państwo kupić zabawkę dla swojego dziecka, modele Welly na naszych stronach spełnią Państwa oczekiwania.

Pokazuje 1 - 21 z 23 elementów