Kategorie

Nowe produkty

MARIOINEX 

Podkategorie

 • MICRO WAFFLE

  Klocki Micro Waffle to płaskie, drobne elementy w kształcie prefiksa, które dzięki wypustkom i otworom można łączyć ze sobą na wiele sposobów. Są wykonane z wytrzymałego, elastycznego tworzywa sztucznego, które jest nietoksyczne oraz w 100% podlega procesowi recyklingu. Dzięki temu są w pełni bezpieczne dla dzieci w wieku 5+.

  Z pomocą klocków Micro Waffle można ciekawie zagospodarować maluchom wolny czas. Ich układanie jest nie tylko miłą zabawą, ale też przyczynia się do zdrowego rozwoju psychomotorycznego. Głównie są przeznaczone do układania obrazków według dołączonych wzorów, ale jak najbardziej można z nich tworzyć własne kreacje.

 • MINI WAFFLE

  Klocki Mini Waffle to flagowy kształt gofra, albo wafla wykonane z elastycznego tworzywa sztucznego. Posiadają po 10 wypustek i 4 otwory. Dzięki temu można swobodnie łączyć je jak puzzle, tworząc rozmaite konstrukcje 2D oraz 3D. Stosowany do ich produkcji materiał jest w pełni odnawialny w procesie recyklingu i całkowicie bezpieczny dla dzieci. W dotyku przypomina nieco gumę, ponieważ jest elastyczny.

  Klockami Mini Waffle mogą bawić się maluchy już w wieku 3+. Układanie konstrukcji sprawia wiele frajdy nie tylko najmłodszym, ale też towarzyszącym im rodzicom czy starszemu rodzeństwu.

 • DUŻE WAFFLE

  Klocki Duże Waffle to jedna z wariacji flagowego produktu Marioinex. W zestawach można znaleźć charakterystyczne elementy w kształcie kratki (z 10 wypustkami i 4 otworami) oraz dodatki w różnych kształtach i kolorach. Poza częściami konstrukcyjnymi dostępne są m.in. urocze zwierzątka, podstawy do tworzenia większych budowli czy cyferki i literki, w asortymencie firma posiada klocki z wytłoczeniem napisów alfabetem Braille’a.

  Wszystko jest wykonane z elastycznego tworzywa sztucznego. Za pomocą klocków Dużych Waffle można skutecznie zachęcić dziecko do zdrowej, twórczej zabawy, a nawet nauki. Mają wyjątkowo pozytywny wpływ na maluchy. Przy tym podobają się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 23 elementów